• sie 30

Msza Św. w int. + Piotra Markiewicza

Msza Święta w intencji śp. Piotra Markiewicza - pierwszego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 47 - odbędzie się 30 sierpnia (środa), o godzinie 17:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• sie 23

Prace naprawcze na dachu kościoła

W ostatnich dniach, specjalistyczna firma dokonała naprawy przeciekającego dachu naszego kościoła. Oczyszczono także rynny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

• sie 13

Sierpniowy Dzień Fatimski

13 sierpnia 2023 r. (niedziela) przypada kolejny Dzień Fatimski. Zapraszamy na różaniec o 19.30 – o prowadzenie modlitwy prosimy wspólnotę Żywego Różańca. O 20:00 Msza Święta i procesja, którą poprowadzi ks. Piotr Zygmunt z parafii p…