V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3 kwietnia 2022

1. Przyszła Niedziela, 10 kwietnia bdzie Niedzielą Palmow, prosimy o przynoszenie palm. Ks. Mateusz z ministrantami bdzie rozprowadzał palmy za dobrowolną ofiar.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesica- okazja do spowiedzi witej oraz adoracja w ciszy po Mszy w. wieczornej.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do wspólnego przeywania

Drogi Krzyowej w pitek o godz. 8.30. Również w pitek 8 kwietnia wszystkie wspólnoty oraz całe rodziny zapraszamy na Drogę Krzyową ulicami miasta po wieczornej mszy w. o godz. 18.30.

4. Gorzkie ale z kazaniem pasyjnym w kadą Niedzielę o godz. 17.00.

5. Zapraszamy na Róaniec i Koronkę do Boego Miłosierdzia w intencji pokoju na Ukrainie kadego dnia o godz. 17.30. w Niedzielę o godz. 16.30. Zachcamy całą parafię i wszystkie wspólnoty do włączenia si

we wspólną modlitw.

6. Dzisiaj wolontariusze zbierać bdą ofiary do puszek na hospicjum w

ramach Pól Nadziei na Pomorzu.

7. W sobotę 9 kwietnia odbdzie się VIII rowerowa pielgrzymka do

Wejherowa. Zbiórka i wyjazd spod naszego kocioła o godz. 10.00. O 12.00 wspólna Msza w. w Sanktuarium w Wejherowie, a o 13.00 Droga Krzyowa na Kalwarii Wejherowskiej. Zapisy przez SMS na numer podany w gablotach oraz na stronie internetowej parafii w zakładce Grupa Rowerowa.

8. W Niedzielę 10 kwietnia o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza w. o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy w. wieczór uwielbienia poprowadzi wspólnota Ikona Trójcy witej.

9. Wyremontowalimy salki katechetyczne w naszej parafii. Wykonano naprawę elektryki, montaż nowego owietlenia, malowanie oraz montaż nowych karniszy.

10. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary na utrzymanie kocioła. Mona składać jałmunę wielkopostną do skarbony w. Antoniego, do skarbony przy Matce Boskiej na kwiaty do Grobu Boego.

» Archiwum | Pobierz jako PDF