26 maja 2024

ODPUST PARAFIALNY

Zapraszamy na Mszę Św. i festyn

W niedzielę, 26 maja 2024 r., przypadnie uroczystość Najświętszej Trójcy, która jest jednocześnie naszym parafialnym odpustem.

O godz. 13:00 zapraszamy na uroczystą sumę odpustową, którą odprawi Ksiądz Biskup Piotr Przyborek.

Z kolei w godz. 15:00-17:30 odbędzie się festyn parafialny z okazji odpustu oraz Dnia Matki. Wydarzenie zorganizujemy na terenie wokół plebanii (ogród i dziedziniec).

W programie:

- strefa gastronomiczna

- orkiestra dęta z Kartuz

- atrakcje dla dzieci (m.in. dmuchańce)

- tańce integracyjne

- konkursy

- pokaz wozu strażackiego i motocykli

- strzelnica

- mecz parafianie vs. księża (19:30, boisko) - po meczu wspólnie odśpiewamy Apel Jasnogórski

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI!