25 września 2022

35 lat naszej parafii!

Zaproszenie na uroczystą Mszę Św.

Nasza parafia świętuje 35 urodziny. Zaproszenie na uroczystą Mszę Św. dziękczynną.
---
5 sierpnia 1987 r., Biskup Marian Przykucki (ówczesny biskup diecezji chełmińskiej, do której należała Gdynia), podpisał dekret ustanawiający parafię pw. Trójcy Świętej na budującym się osiedlu Dąbrowa w Gdyni. Misję prowadzenia parafii powierzono ks. Markowi Boniewiczowi.
 
Oznacza to, że właśnie 35 lat temu rozpoczynało się życie duszpasterskie dopiero co ustanowionej wspólnoty, której nie byłoby bez Was - Parafian!
 
Wdzięczni Panu Bogu za dar 35 lat funkcjonowania naszej Wspólnoty Parafialnej, serdecznie zapraszamy Was (Parafian, Gości i wszystkich, którym bliski jest nasz kościół...) do modlitwy podczas uroczystej Mszy Świętej, którą odprawi Biskup Piotr Przyborek - w niedzielę, 25 września 2022 r., o godz. 13:00.
 
Szczęść Boże!

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
60 0.069090127944946