12 czerwca 2022

ODPUST PARAFIALNY. WPROWADZENIE NOWEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA

Pierwsza niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego, zgodnie z kalendarzem liturgicznym, jest obchodzona jako uroczystość Najświętszej Trójcy. Dla naszej wspólnoty oznacza to parafialny odpust.

W najbliższą niedzielę (12 czerwca), podczas uroczystej sumy odpustowej o godz. 13:00, ks. Dziekan naszego dekanatu uroczyście wprowadzi ks. Krzysztofa na urząd proboszcza naszej parafii. Nie zabraknie także podziękowania ks. Kanonikowi Markowi za dar jego posługi.

Już teraz informujemy, że, dodatkowo, uroczysta Msza Św. dziękczynna ks. Kanonika Marka zaplanowana jest na niedzielę, 19 czerwca, o czym jeszcze poinformujemy osobnym komunikatem.

Wracając do odpustu 12 czerwca - po wieczornej Mszy Świętej wszyscy są zaproszeni na poczęstunek obok kościoła :)

Szczęść Boże!

73 0.082181930541992