23 marca 2022

Codzienny różaniec za Ukrainę

W naszym kościele codziennie odmawiamy różaniec w intencji ustania wojny na Ukrainie:
- w piątki: o godz. 17:00
- w niedziele: o godz. 16:30
- w pozostałe dni: o godz. 17:30
W maju, w związku z nabożeństwami majowymi, różaniec w intencji Ukrainy odmawiamy codziennie o godz. 17:00.
У травні, у зв’язку з травневими богослужіннями, ми молимося вервицю за Україну щодня о 17:00

Jest to nasza modlitewna odpowiedź na wezwanie Matki Bożej Fatimskiej, którą podejmujemy w łączności z modlitwami Ojca Świętego Franciszka.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy wszystkich parafian, gości, obecnych na terenie naszej parafii migrantów z Ukrainy i wszystkie osoby, którym sprawa pokoju jest bliska sercu.

78 0.046992063522339