13 września 2021

Msza Święta fatimska

Beatyfikowany 12 września Ksiądz Kardynał Stefan Wyszyński powiedział, że w rysach matki rozpoznajemy największe podobieństwo do jej dzieci. Jeżeli więc chcemy poznać Syna, musimy przyglądać się Matce. Matka prowadzi do Syna.

Słowa te wybrzmiały także podczas uroczystości beatyfikacyjnych.

Okazją do pogłębienia naszej więzi z Matką Bożą jest praktykowanie uczestnictwa w nabożeństwach fatimskich. Najbliższe odbędzie się 13 września i będzie przedostatnie w tym roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!