3 czerwca 2021

Pan idzie z Nieba
Pod przymiotami ukryty chleba
Zagrody nasze widzieć przychodzi
I jak się dzieciom Jego powodzi...

W najbliższy czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).

Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych, a także uroczystej procesji eucharystycznej, która przejdzie tradycyjną trasą – ulicami: Nagietkową, Miętową, Piołunową i Perzową.

Nabożeństwo czerwcowe tego dnia zostanie odprawione wyjątkowo po Mszy Św. o 10:00 (przed wyjściem procesji).

Zgodnie z zasadami sanitarnymi, wiernych uczestniczących w procesji uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązującego dystansu (1,5 m) od innych uczestników.

Zapraszamy także na procesje wokół kościoła w ramach oktawy Bożego Ciała - po wieczornej Mszy Św. - od piątku (4 czerwca) do czwartku (10 czerwca).

76 0.046792030334473