9 kwietnia 2021

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu

Przez większość dni roku, w parafiach naszej Archidiecezji odbywają się całodniowe adoracje Najświętszego Sakramentu. Z radością informujemy, że w najbliższy piątek (piątek w oktawie Wielkanocy - 9 kwietnia 2021 r.) wypada kolej naszej parafii.

Z tej okazji zapraszamy na całodniową adorację Pana Jezusa w Eucharystii, która rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 8:00 i potrwa do godz. 18:00.

Przyjdź!

Św. Siostra Faustyna:

W czasie adoracji usłyszałam głos [Jezusa] w duszy: Miłe mi są usiłowa­nia twoje, córko moja, rozkoszy dla serca mojego, widzą każde po­ruszenie serca twego, którym mnie wielbisz. (Dz. 1176).