29 listopada 2020

Poświęcenie opłatków wigilijnych

Informujemy, że poświęcenie opłatków wigilijnych odbędzie się w I Niedzielę Adwentu (29.11.2020 r.), podczas Mszy Świętej o godz. 10:00. Od tego momentu opłatki będą dostępne w zakrystii, po każdej Mszy Świętej oraz w biurze parafialnym.

Ofiary składane za opłatki zostaną przeznaczone na bieżące utrzymanie parafii.

Opłatki są pięknie zapakowane (jak na obrazku), a wewnątrz opakowania znajdziecie fragment Ewangelii do odczytania podczas domowej Wigilii, wraz z modlitwą przed dzieleniem się opłatkiem.