1 stycznia 2025 r. obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
Zapraszamy na Msze Św. o 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00.
Nie ma Mszy Św. o 7:00.
Przypominamy, że tego dnia obowiązuje nas uczestnictwo w Eucharystii (jak w niedzielę).
Zacznijmy wspólnie Nowy Rok, zawierzając wszelkie sprawy w ręce najlepszej Matki, Maryi!