1 czerwca 2024

Nabożeństwa czerwcowe

Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe (litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, przed Najświętszym Sakramentem). W naszym kościele sprawujemy je codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

Do 6 czerwca włącznie nabożeństwa czerwcowe połączone są z procesją oktawy Bożego Ciała.

Oto Serce, które tak bardzo umiłowało ludzi, a w zamian za to otrzymuje wzgardę i zapomnienie. Ty przynajmniej staraj się mi zadośćuczynić, o ile to będzie w twojej mocy, za ich niewdzięczność. (Pan Jezus do św. Małgorzaty Marii Alacoque)