1 czerwca 2024

Zmiany wśród księży

Źródło fotografii: Gość Gdański (fot. Wioleta Żurawska)

Dzisiaj, ks. arcybiskup Tadeusz Wojda ogłosił zmiany wśród księży, które będą obowiązywać od 25 sierpnia tego roku.
Nasz wikariusz, ks. Mateusz Kosznik, po trzech latach zakończy pracę w u nas i przejdzie do parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni.
Z kolei do nas przyjdzie ks. Dawid Kas (wyświęcony razem z ks. Mateuszem, w 2021 roku), dotychczas pracujący w parafii bł. Doroty z Mątew w Gdańsku-Jasieniu.
Pamiętajmy w modlitwie o ks. Mateuszu i ks. Dawidzie!

Zmiany personalne w parafiach archidiecezji gdańskiej (Gość Gdański)