28 maja 2024

Odszedł ks. Kanonik Marek Boniewicz

Z głębokim smutkiem, ale też wiarą w zmartwychwstanie zawiadamiamy, że dzisiaj w nocy Pan Bóg wezwał do wieczności Ks. Kanonika Marka Boniewicza.

Ks. Kanonik zmarł w szpitalu, po długiej i wyczerpującej chorobie. Odszedł w 74. roku życia i 48. roku kapłaństwa.
Zmarł nasz drogi, duchowy ojciec, pierwszy proboszcz i budowniczy kościoła. Nasz przyjaciel i duszpasterz.
Niech Najświętsza Trójca, ku czi której wybudował nasz parafialny kościół, przyjmie Go teraz do wiecznej radości, gdzie Pan ociera z oczu wszelką łzę.

Od dzisiaj do dnia pogrzebu zapraszamy na różaniec w intencji Ks. Marka - codziennie po wieczornej Mszy Św.
O terminie uroczystości pogrzebowych poinformujemy, gdy tylko zostaną dokonane ustalenia.

Ks. Marku, odpoczywaj w pokoju!