XII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 czerwca 2022

XII niedziela zwykła

19.06.2022 r.

1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała: tym, którzy przygotowali ołtarze, liturgicznej służbie ołtarza, strażakom z ochotniczej straż pożarnej, tym którzy nieśli chorągwie, figurę Matki Bożej, różaniec, tym którzy czuwali nad nagłośnieniem, organiście, dziewczynkom sypiącym kwiatki, oraz wszystkim, którzy udekorowali okna swoich domów.

2. Do czwartku włącznie trwa oktawa Bożego Ciała, zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe i procesję wokół kościoła.

3. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, zachęcamy do wzięcia udziału w Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 w kościele Najświętszego Serca Jezusa w Gdyni i procesji wynagradzającej.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00.

5. W czwartek 23.06 obchodzimy dzień Ojca.

6. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia, oraz zasłużonego wypoczynku.

» Archiwum | Pobierz jako PDF